Кличко просить уряд відновити енергопостачання ТЕЦ-6, щоб увімкнути киянам гарячу воду

Міський голова Києва Віталій Кличко закликав впровадити мораторій на відключення від газопостачання об’єктів, що забезпечують киян комунальними послугами, поки держава не проведе взаєморозрахунки з тепло- та газопостачальними підприємствами. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Усі ви знаєте про складну ситуацію, яка склалася з гарячим водопостачанням у місті. І причина – вже не тільки гідравлічні випробування. У столиці зупинили газопостачання ТЕЦ-6, яка забезпечує теплоенергією Деснянського району Києва. Я звернувся до уряду з тим, аби вирішити цю проблему – запровадити мораторій на припинення енергопостачання стратегічних об’єктів, що забезпечують населення життєво важливими послугами,» – заявив Кличко.

За його словами, відключення здійснив «Укртрансгаз» – дочірнє підприємство «Нафтогазу» – через борг, сума якого перевищує 370 млн грн, із яких 108 млн грн – непрофінансовані з державного бюджету субсидії та пільги.

Тим часом, 31 травня «Укртрансгаз» оприлюднив заяву про те, що підприємства «Київенерго» сформували заборгованість перед Укртрансгазом, яка складає більше 52% заборгованості всіх тепловиробників України.

«Київенерго» у свою чергу раніше, 23 травня, повідомляло про борги за тепло і гарячу воду з боку населення і державного бюджету з компенсації пільг та субсидій.

1 травня стартувала оновлена програма нарахування субсидій. Відтепер, зокрема, на субсидії можуть претендувати люди, що живуть у садових будинках, а соціальна норма для непрацездатних людей зросте.

 

 


your ad here

ваша думка: