Суд переніс розгляд позову про скасування указу щодо санкцій проти Росії

Вищий адміністративний суд України переніс на 14 червня позов про визнання неправомірним і скасування указу президента України Петра Порошенка щодо розширення санкцій, пов’язаних із агресією Росією проти України.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, 31 травня на засіданні в суді повідомили, що у справі з’явилася третя сторона – Служба безпеки України, якій потрібен час, щоб ознайомитися з матеріалами.

У скарзі, поданій до ВАСУ, позивач просить визнати недійсними кілька пунктів рішення РНБО, яке ввів у дію своїм указом Порошнеко, зокрема ті, що стосуються заборони сайтів групи Mail.Ru, соцмереж «ВКонтакте» й «Одноклассники».

15 травня президент України Петро Порошенко указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України, що передбачає застосування нових санкцій проти російських фізичних і юридичних осіб. У списку 468 юридичних осіб – зокрема сайти групи Mail.Ru, сервіси «Яндекс», соцмережі «ВКонтакте», «Однокласники». Згідно з указом, інтернет-провайдери зобов’язані заблокувати доступ до цих інтернет-ресурсів. Тоді також у Раді національної безпеки і оборони України заявили, що через російські соцмережі ведеться інформаційна агресія проти України.

 


your ad here

ваша думка: